PORADENSTVÍ PRO PRÁVNICKÉ SUBJEKTY VE FINANČNICTVÍ

Služby se týkají odborných vědomostí a názorů o celkové hospodářkém subjektu i ekonomické síle firem za účelem, při nákupu a prodeji.


Disponujeme širokými znalostmi z tuzemského trhu.


O působení a rozvoji malých, středních i velkých firem.


Tyto služby, vždy vedou k finančnímu rozvoji a prosperitě spolupracujících subjektů. Nabízíme rozšiřování působnosti firem do dalších subjektů i kapacit finančních i průmyslových oblastí. Nabízíme poznatky o působení filiák zahraničních firem na českém trhu. Jednotlivé obchodní případy konzultujeme s odborníky z daného finančního i průmyslového oboru podnikání. V tuzemsku sledujeme také akvizice i fúze, jak tuzemských i zahraničních firem a jejich potencionálního zájmu o další obchody. Nabízíme nezávislý pohled a odbornost pro realizaci obchodu a orientaci mezi produkty, tuzemských i zahraničních firem. Vyhodnocování projektů probíhá na základě o vývoji partnerských firem v tuzemsku i mezinárodní scéně. Záleží samozřejmě na konkrétním finančním a průmyslovém odvětví.


Pro podnikatelské záměry nabízíme spolupráci, při poskytování dotací z fondů Evropské unie.


Aktivně spolupracujeme v tuzemsku s několika průmyslovými asociacemi, svazy a sdruženími, kde také tito potencionální partneři působí.